مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فسا از برپایی نمایشگاه دست آوردهای صنایع دستی هنرمندان این شهرستان همزمان با آغاز هفته دولت خبرداد.

به گزارش سرو فسا به نقل از خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) ، حسن محمودی گفت : این نمایشگاه باهمکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برپا شده و در آن آثاری از معرق، مشبک، منبت، خاتم، حصیر، انواع بافتنی‌ها، انواع چرم، گلیم و گبه بافی از تولیدات 17 صنعتگر و هنرمند شهرستان در معرض دید عموم قرار گرفته است.

محمودي با بیان اینکه این نمایشگاه با حضور مسئولین ارشد شهرستان از جمله امام جمعه، نماینده مردم فسا  در مجلس شورای اسلامی، شهردار و اعضای شورای شهر و معاون فرماندار در وز دوم شهریورماه افتتاح شد، از برپایی این نمایشگاه تا 10 شهریور ماه جاری خبرداد.

مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فسا اذعان داشت: صنایع دستی از مهم‌ترین میراث به جای مانده از گذشتگان برای نسل‌های امروزی و آینده به‌شمار مي‌رود که از دیرباز جایگاه مهمی در صنعت و اشتغال کشور داشته دارد.

محمودي گفت: حمایت، حفظ و رونق این صنعت می‌تواند علاوه بر بار هنری و معنوی نقش مهمی در اشتغالزایی داشته باشد.

مسئول ميراث فرهنگي فسا يكي از مهمترين وظايف مسئولان را تلاش براي ايجاد فرصت‌هايي براي رونق كسب و كار و ايجاد اشتغال دانست و گفت: راه‌اندازي اين گونه نمايشگاه‌ها گامي در جهت حمايت از توليد‌كنندگان عرصه‌هاي مختلف به‌شمار مي‌رود.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...