به گزارش سرو فسا، مهدی رنجبر ، پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت:این پروژه هادر زمینه های آموزشی، برق رسانی ،خدمات شهری و بهداشت و درمان است.

وی ادامه داد:افتتاح ساختمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی فسا، بهره برداری از پایگاه اورژانس پلیس راه فسا - شیراز ، گشایش فازاول شهرداری الکترونیک وبایگانی متمرکز ، افتتاح ساختمان کتابخانه عمومی بخش شیبکوه و بهره برداری از کتابخانه عمومی زاهد شهر از جمله این پروژه هاست.

مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان فارس هم در آیین بهره برداری از پروژه مقاوم سازی آموزشگاه غلامرضا ارغوانی فسا که به مناسبت هفته دولت انجام شد ، بدون اشاره به آمار و ارقام مشخصی بیان داشت:این استان به لحاظ مقاوم سازی مدارس بعد از تهران مقام دوم کشور را دارد.

احمد دست نیان اضافه کرد:درچندسال اخیر که مقاوم سازی مدارس شروع شده است در چند منطقه از استان فارس شاهد وقوع زمین لرزه های 8 . 5 ریشتری بوده ایم. 

وی ادامه داد:در این زمین لرزه ها به مدارس مقاوم سازی شده هیچ گونه خسارتی وارد نشده اما مدارسی که از این مقاوم سازی بی بهره بودند دچار خسارت های جدی شدند. 

معاون مدیرکل و مدیر آموزش وپرورش شهرستان فسا هم در این آیین اظهار کرد:پروژه مقاوم سازی آموزشگاه غلامرضا ارغوانی در زمینی به مساحت سه هزار و 400 مترمربع با زیربنای 800 مترمربع انجام شده است.

مسلم امینی نژاد افزود:دو میلیارد ریال اعتبار مقاوم سازی این واحد آموزشی از محل اعتبارات استانی و ملی تامین شد. 

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا هم در مورد دو پروژه فرهنگی این شهرستان که در هفته دولت به بهره برداری رسید گفت: ساختمان نوبنیاد کتابخانه عمومی بخش شیبکوه این شهرستان با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال و تجهیزاتی معادل 400 میلیون ریال احداث شده است.

محمدحسین فیروزی افزود:این کتابخانه دارای یک مخزن کتاب، دو سالن مطالعه مجزا برای خواهران و برادران و بخش های کودک، نشریات و اداری است .

وی بیان کرد:همچنین کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) زاهدشهر با زیربنای 362 مترمربع از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس احداث و تحویل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا شد.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...