مدیر محترم پایگاه تحلیلی،خبری سرو فسا

با سلام و تحیت و آرزوی بهترین ها برای جنابعالی و همه دست اندر کاران آن پایگاه تحلیلی ،خبری

نوشته ای با عنوان " آبستراکسیون و قضیه انتخاب رئیس شورا " به قلم آقای اسداله صابر در تاریخ پنج شنبه 13 شهریور 1393(کد خبر 1172)در آن سایت درج گردید.

اطلاع رسانی در خصوص آنچه در مهم ترین نهاد مردمی رسمی شهر فسا می گذرد کار ارزشمندی است که از طرفی موکلین را در جریان عملکرد نمایندگان خود قرار می دهد و از طرفی در رشد و بالندگی آن نهاد موثر واقع می گردد.

مطمئن هستم اطلاع رسانی صحیح تر و خالی از نقص بودن آنچه برای آیندگان به یادگار می ماند، از دغدغه های اصلی آن جنابان می باشد.از این روی باید به عرض برسانم این جمله نوشته مورد اشاره که"برای نخستین بار دراین شهر شاهد استفاده از ابزار قانونی به نام (آبستراکسیون) می باشیم "با واقعیت فاصله دارد.

چراکه این اتفاق اولین بار در شورای اسلامی شهر فسا در دوره دوم در تاریخ 6/7/84 توسط سه نفر از اعضای محترم شورای اسلامی وقت شهر فسا،آقایان ناصر فتحیان،نوشاد بهرامی وایاز سلیمی در مخالفت با استیضاح اینجانب که آن هنگام شهردار فسا بودم،به وقوع پیوست.

مستندات  شامل صورتجلسه ای که موافقین استیضاح در اعتراض به آبستراکسیون مخالفین استیضاح که طی نامه شماره 923 مورخ 7/7/84 به فرمانداری اعلام داشته اند مزید استحضار تقدیم می گردد.

 

ضمنا این مطلب را به صورت شفاهی به یکی از همکاران محترم سایت "سرو فسا" متذکر گردیدم و ایشان قول تصحیح دادند. چون روزها گذشت و اقدامی نشد لازم دانستم کتبا مراتب را اعلام نمایم.

 

علی شجاعی

شیراز 30/6/93

 

پاسخ سرو فسا: ضمن تشکر از آقای مهندس شجاعی به خاطر ارسال پاسخ و یادآوری مطلب؛ به آگاهی ایشان و سایر مخاطبین می رساند که رویکرد "سرو فسا"در امر رسانه متکی بر بازتاب و انتشار مطالب بر مبنای اسناد و دلایل متقن می باشد.در تذکر شفاهی مورد اشاره چون دلایل اعلام نگردیده بود لذا سایت از انتشار آن معذور بود. حال که پیوست نامه روگرفت مکاتبات جلسه مورد اشاره می باشد انتشار آن در تطابق با رسالت رسانه ای "سرو فسا "تشخیص داده شد.ضمنا نامه های مورد اشاره در آرشیو سرو فسا موجود بوده که در صورت نیاز منتشر خواهد شد.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...