به گزارش سرو فسا طی حکمی از سوی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان فارس " مرتضوی نیا" بعنوان رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فسا منصوب و از خدمات "جعفرپور" تقدیر بعمل آمد. محسن مرتضوی پیش از این بعنوان رئیس اداره ثبت اسناد و املاک استهبان مشغول به کار بود و در کارنامه خود تجربه معاونت اداره ثبت اسناد فسا را به همراه دارد.

همچنین در هفته گذشته و طی مراسمی با حضور سرپرست فرمانداری و امام جمعه فسا، از خدمات حجت الاسلام مهدی زاده در مدت تصدی امام جمعه زاهد شهر تجلیل بعمل آمد. لازم به ذکر است که حجت الاسلام مهدی زاده بعنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافت انتخاب گردید

طی احکام جداگانه، حجت الاسلام نجفی بعنوان رئیس سازمان تبلیغات شهرستان فسا و حجت الاسلام آشوری بعنوان ریاست همان سازمان در نی ریز منصوب گردیدند.به گزارش سرو فسا  در جلسه ای با حضور حجت الاسلام سید ولی الله محمود نژاد مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی فارس، طهماسبی امام جمعه فسا و رنجبر سرپرست فرمانداری فسا از خدمات حجت الاسلام آشوری تجلیل گردید. در همین مراسم حجت الاسلام نجفی بعنوان رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی فسا معرفی گردید.

و اما سوتی "فسایی"؛ این سایت خبری در مطلبی که اخیرا بر روی خروجی خود قرار داده ضمن اعتراض به تغییرات ضربدری!! توسط دولت تدبیر و امید در میزان موفقیت اینگونه تغییرات تشکیک نموده است. این مطلب ذیل خبر انتصاب در سازمان تبلیغات اسلامی فسا و نی ریز درج گردیده و اشاره نویسنده به جابجایی مدیران این سازمان و انتصاب یکی به جای دیگری می باشد.توجه مدیران سایت مذکور را به این نکته جلب می نماییم که اصولا سازمان تبلیغات اسلامی زیر مجموعه هئیت دولت نبوده که عزل و نصب در درون آن مجموعه را بتوان به دولت تدبیر و امید نسبت داد!!!  

 

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...