به گزارش اختصاصی "سرو فسا" مراسم تودیع و معارفه فرماندار ویژه شهرستان فسا با حضور معاون سیاسی - امنیتی استانداری فارس، مدیرکل سیاسی و مسئولین محلی شهرستان، اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در فسا،عشایر، روستائیان و سایر اقشار اجتماعی  صبح امروز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فسا برگزار گردید. در این مراسم ابتدا "انصاری" فرماندار سابق به تشریح دیدگاههای خود پرداخت و وزارت کشور را مهمترین وزارتخانه در عرصه حاکمیت دانست که برای انجام ماموریت هایش نیازمند کارشناسانی زبده و باتجربه می باشد. وی سپس با یادآوری خدمات 22 ساله اش در کسوت فرمانداری چنین عنوان کرد که در تمام طول مدت خدمت وارد بازیهای سیاسی نشده و صرفا به انجام امور محوله پرداخته است.او با عنوان این مطلب که بنای گلایه نداشته، گفت: عده ای می خواستند مرا وارد مسائل حاشیه ای کنند که موفق به انجام آن نگردیدند.

سپس نوبت به امام جمعه رسید. حجت الاسلام طهماسبی ضمن تبریک عید قربان،انصاری را مردترین فرمانداری خواند که در طول دوران مسئولیت خود به چشم دیده است و کنار گذاشته شدن امثال وی را وارد کردن خسارت به نظام دانست و عنوان کرد در ابتدای دولت قبل نیز به کنار گذاشتن مدیران کارآمد اعتراض نموده ام.وی سپس خطاب به سمیع پور، دو شاخص را  بعنوان اصل در تعیین مسئولیت ها از قول امام و مقام معظم رهبری بیان کرد.حجت الاسلام طهماسبی "خودی بودن" و"نامحرم نبودن" را از جمله ویژگیهای مدیران و مسئولین برشمرد و فتنه و فتنه گری را خط قرمز نظام دانست.

دوگانی نماینده مجلس، سومین سخنران این مراسم بود که ضمن تجلیل از "انصاری" خواستار اتحاد همه نیروهای سیاسی شهرستان برای دستیابی به توسعه پایدار گردید.دکتر فیروزآبادی آخرین سخنران پیش از نطق فرماندار جدید بود که بر رعایت اعتدال در امور تاکید کرد.

سپس نوبت به سمیع پور فرماندار ویژه شهرستان فسا شد تا در سخنان خود ضمن تاکید بر مبانی ارزشی نظام اسلامی، رای معنادار مردم در انتخابات 24 خرداد سال گذشته را در جهت تقویت نظام اسلامی ارزیابی کند و در ادامه افزود:با سرپنجه تدبیر و اقتدار به حل مشکلات در شهرستان می اندیشم.در پایان نیز با اهدا لوح و هدایا از خدمات انصاری تجلیل شد.

حاشیه ها:

1- حضور همه اقشار مردم و بویژه حامیان دولت تدبیر و امید در مراسم چشم نواز بود

2- پیش از سخنان "سمیع پور" برخی از حضار با برخاستن از صندلی و کف زدن خرسندی خود را از حضور وی در شهرستان اعلام نمودند

3- در میان سخنان فرماندار، حجت الاسلام طهماسبی از صندلی خود برخاسته و یاد آوری وقت نماز ظهر نمود.

4- انصاری در پایان جلسه با بدرقه اصولگرایان فسا سالن را ترک نمود.

5- تجمع فراوان حضار برای تبریک به فرماندار جدید دوربین خبرنگاران را متوجه خود نمود.

 

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...