تیم ملی کبدی بانوان جمهوری اسلامی ایران با شایستگی به مقام نایب قهرمانی و مدال نقره بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی دست یافتند.

اما شماره 11 تیم، کسی نبود جز " سعیده جعفری " بانوی شایسته فسایی که به همراه این تیم تا فینال رقابت ها پیش رفت و تنها با شکست برابر تیم قدرتمند هند به مدال نقره این رقابت ها رسید.

شکست در فینال تلخ بود و اشک این بانوی شایسته را جاری کرد اما همه به این نکته واقفیم که تیم قدرتمند هند در بخش آقایان و بانوان به مدال طلا رسید و این مسئله از ارزشهای تیم ملی بانوان کشورمان و زحمات شخص ایشان نمی کاهد.

در زمان نگارش این گزارش در سطح شهر، بنرهای تقدیر از حضور ایشان درتیم ملی نصب شده که البته اقدامی پسندیده می باشد. اما امیدواریم مسئولین شهری، تنها به این اقدام و تجلیل لسانی و لوح و تقدیرنامه اکتفا نکنند و به هنگام حضور ایشان در فسا، شاهد برپایی مراسم تجلیل درخور و شایسته ای از این بانوی قهرمان باشیم.

اهمیت کار مسئولین شهری و ادارات و نهادهای فسا آنجا برجسته می گردد که در خبرها آمده بود خانم " نجمه خدمتی " دیگر بانوی افتخار آفرین اهل بیرجند ( شهری کوچک در استان خراسان جنوبی ) که به مدال طلای مسابقات تیراندازی دست یافته بود، به هنگام حضور در زادگاهش مورد استقبال وسیع مردم و مسئولین  قرار گرفت و در مراسم تجلیل از وی ادارات و نهادهای بیرجند سنگ تمام گذاشته و با " سکه های بهار آزادی " از ایشان تقدیر به عمل آوردند. ( اینجا )

سرو فسا امیدوار است پیمانکارانی که این روزها با بودجه های میلیاردی در سطح شهر فسا در حال فعالیت و ساخت و ساز هستند نیز در مراسم تجلیل از این بانوی شایسته شرکت کرده و علاوه بر تبلیغ خود، گوشه ای از زحمات ایشان را ارج نهند.

مردم فسا نیز مردمانی قدر شناس هستند و قطعا - با برنامه ریزی صحیح مسئولین و اطلاع رسانی قبلی - در مراسم استقبال و تجلیل از سعیده جعفری شرکت می کنند و از همشهری افتخار آفرینشان تقدیر می کنند.

در پایان تصاویری از حضور سعیده جعفری در این مسابقات که با شماره 11 مشخص است را مشاهده نمایید:

 

 

 

 

 

 

"سعیده جعفری" نفر دوم ایستاده از چپ

 

 

 

 

 

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...