خانه های بهداشت روستاهای تنگ کرم و دولت آباد ششده و پایگاه اورژانس 115 الزهراء فاز 5 شهر فسا در هفتمین روز از دهه فجر و با حضور مسوولین استانی و شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی فسا به بهره برداری رسید.

 

به گزارش وب دا؛ در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و با حضور محمد ابراهیم فروزانی معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس، دکتر جمالی نماینده مردم شهرستان در مجلس، کرمی فرماندار ویژه شهرستان، دکتر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا، مسوولین ادارات ، هیات رییسه و مدیران دانشگاه و مقامات محلی و بهداشتی، خانه بهداشت جدید روستای تنگ کرم افتتاح شد.

خانه بهداشت جدید روستای تنگ کرم با زیربنای 100 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان احداث شده است و به 2126 نفر جمعیت تحت پوشش خدمات ارایه می نماید. خانه بهداشت جدید جایگزین خانه بهداشت قدیمی این روستا گردید و اهالی محترم روستای تنگ کرم خدمات بهداشتی را در محیط جدید و مناسب تری دریافت می نمایند و انشاء الله در خدمات رسانی و ارتقای شاخص های بهداشتی منطقه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

پایگاه اورژانس 115 الزهراء فاز 5 شهر فسا با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس، فرماندار ویژه و مسوولین ادارات شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی به بهره برداری رسید .

با افتتاح این پایگاه، خدمات رسانی اورژانس به شهروندان شهرک الزهرا و فاز5 ارتقاء یافته و زمان رسیدن بر بالین بیمار کاهش می یابد.

 

همچنین خانه بهداشت جدید روستای دولت آباد ششده با حضور معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی، بخشدار ششده و قره بلاغ، شورای اسلامی و جمعی از اهالی دولت آباد افتتاح شد.

این خانه بهداشت با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است و خدمات بهداشتی را به جمعیت 1349 نفر روستای دولت آباد و اقمار آن ارایه می کند.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...