احسان تولز گنبد در جمع چهار تیم برتر لیگ دسته دو بسکتبال

  مسابقات مرحله یک چهارم نهایی لیگ دسته دو بسکتبال کشور در گروه E از روز چهارشنبه با حضور چهار تیم به میزبانی گنبدکاووس آغاز و عصر   (جمعه) در روز پایانی مسابقات، تیم شکلی تهران نیز موفق شد جواز حضور در مرحله بعد را به همراه تیم احسان تولز گنبد کسب کند. 
در مسابقات گروه E علاوه بر تیم های شکلی تهران و احسان تولز گنبد، تیم های مهتاب قم و رعد پدآفند هوایی فسا نیز حضور داشتند و در روز اول مسابقات، تیم احسان تولز در اولین دیدار خود مقابل شکلی تهران تن به شکست داد و رعد پدافند هوایی فسا در مقابل مهتاب قم به پیروزی رسید. 
در روز دوم مسابقات احسان تولز گنبد موفق شد با نتیجه قاطع 96 بر 65 مهتاب قم را شکست ده و شکلی تهران نیز با کسب نتیجه 82 بر 77 از سد رعد پدآفند هوایی فسا گدشت. 
در روز پایانی این مسابقات نیز عصر امروز (جمعه) دو دیدار برگزار شد و تیم احسان تولز گنبد در برابر رعد پدافند هوایی فسا با نتیجه 66 بر 45 به پیروزی رسید و شکلی تهران نیز با نتیجه 64 بر 49 مهتاب قم را شکست داده و به مرحله بعدی مسابقات راه یافتند.
به گزارش ایرنا و براساس اعلام روابط عمومی هیات بسکتبال استان گلستان در مسابقات گروه F این مرحله نیز که با حضور چهار تیم دیگر در گرگان برگزار شد، تیم های یس آل گرگان و فرش مشهد با برتری در مقابل حریفان خود جواز حضور در مرحله بعدی مسابقات را کسب کردند.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...