شهرستان فسا پیشتاز در ارائه برنامه های حوزه سلامت در شرق فارس

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا با توجه به نقش محوری این شهرستان در شرق فارس در ارتقاء شاخص های درمانی گفت : شهرستان فسا پیشتاز در ارائه طرح ها و برنامه های حوزه سلامت در شرق فارس است و دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه نقشی کلیدی و فراگیر دارد.

 

به گزارش سرو فسا به نقل از ایرنا ، محمد سمیع پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان در خصوص گام سوم طرح تحول نظام سلامت بیان داشت : برای اجرای کتاب تعرفه گذاری سلامت از نیمه آبان ماه ، نیازمند همکاری دستگاههای ذیربط با مسوولین دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه درمان شهرستان می باشیم .

سمیع پور بر لزوم توجه به موضوع سلامت و بهداشت جسم و ایجاد بستر مناسب با ارائه آموزشهای لازم در مقاطع زمانی خاص تاکید کرد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا بر برگزاری جلسات کارشناسی دقیق و تخصصی و هماهنگی بین بخشی و لزوم همکاری جدی کلیه ادارت و سازمانهای مختلف به لحاظ انسانی و اداری جهت کنترل بیماری ایدز تاکید کرد. 

دکتر علیرضا عسکری رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا نیز به فضای سلامت کشور در بعد از انقلاب و دیدگاه ریاست جمهوری و فراهم شدن فرصتی برای کارگزاران نظام سلامت و اقدامات انجام شده در طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد.

دکترمجتبی فرجام معاون بهداشت دانشگاه نیز در خصوص کنترل و پایش بیماریها در حوزه بهداشت و مداخلات علمی و بومی سازی و طراحی خانه های بهداشت در ارتقاء سلامت جامعه مطالبی بیان کرد.

مهندس عبداله رییسی مدیر گروه بیماریهای معاونت بهداشت نیز ضمن روشن نمودن آسیب شناسی موج سوم و نگرانی از گسترش بیماری ایدز و چالش های موجود به ارائه راهکارهای مختلف پرداخت و از روسای ادارات در خواست همکاری مناسب نمود.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...