مدیر جهادکشاورزی شهرستان فسا گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان فسا یکصد و بیست و نهمین صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشوراست که با سرمایه قریب به 10 میلیارد ریال با مشارکت 89 سهامدار شامل اشخاص حقیقی،حقوقی و تشکل ‌ها ایجاد شده است.

 

شاهرخ سامانی سه شنبه در حاشیه برگزاری مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی فسا به ایرنا اظهارداشت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان فسا شصتمین صندوق شهرستانی و یازدهمین صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان فارس است.
وی بیان کرد: به منظور حمایت هرچه بیشتر از توسعه بخش کشاورزی ،به دنبال تاسیس صندوق ها و تشکل های کشاورز محور با حمایت دولت از آنها هستیم.
سیده راضیه فنایی معاون فرماندار ویژه شهرستان فسا هم گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی موجب انسجام در تصمیم گیری های اقتصادی سهامداران می شود والگوی خدمت متفاوتی به کشاورزان و سهامداران ارائه می شود که زنجیره های تولید و خدمت یکی از آنهاست.
وی ادامه داد: این صندوق امکانات مناسبی رادرتوسعه فعالیت های بخش کشاورزی ،توسعه وتکمیل زنجیره تولید با به کارگیری الگوی مطلوب فراهم می سازد.
حجت الاسلام والمسلمین حسین جمالی زاده امام جمعه فسا نیز با بیان اینکه شغل کشاورزی شغل انبیاست اظهار داشت:تقویت صندوق های تخصصی پشتوانه ای برای کشاورزی است ومی بایست انتخاب هیات مدیره با وسواس و با دقت زیاد انجام گیرد تا افراد فعال،پاک وخلاق که هدفی جز پیشرفت وتوسعه این صندوق ندارند انتخاب شوند.
شهرستان فسا در فاصله 130کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...