معاون خدمات شهری شهرداری فسا گفت: این شهرداری تمهیدات لازم را در صورت بارش شدید باران و جاری شدن سیل در دستور کار خود دارد.

آمادگی شهرداری فسا برای مقابله با سیلاب

محمدصادق صفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فسا اظهار داشت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و صدور اخطاریه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان فسا مبنی بر بارش شدید باران و احتمال جاری شدن سیل در سطح شهر، شهرداری فسا تمهیدات لازم را در دستور کار خود قرار داده است.

معاون خدمات شهری شهرداری فسا عنوان کرد: به‌منظور خدمات‌رسانی مناسب و به‌موقع به مسافرین نوروزی و شهروندان و همچنین پیشگیری و جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، معاونت خدمات شهری شهرداری فسا ضمن مهیا کردن امکانات و تجهیزات، تدابیر لازم برای آمادگی و حضور به‌موقع جهت امدادرسانی مناسب اتخاذ کرده است.

وی از اقدامات شهرداری به‌منظور خدمات‌رسانی به‌موقع، پیشگیری و جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در بارندگی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری به آماده کردن تمامی ماشین‌آلات سبک و سنگین، تشکیل سه گروه کارشناسی به‌صورت 24 ساعته برای بازدید از مناطق دچار حادثه، تشکیل 6 اکیپ خودرویی به همراه تجهیزات به‌منظور گشت سطح شهر برای رفع آب‌گرفتگی‌های احتمالی کوچه‌ها و معابر شهری اشاره کرد.

صفر پور افزود: آماده کردن هزار کیسه ماسه برای پیشگیری از آب‌گرفتگی‌های سطح شهر، دپو کردن مخلوط و ماسه برای مواقع موردنیاز و ضروری و فعال کردن گروه کشیک مدیریت بحران معاونت خدمات شهری به‌صوت ۲۴ ساعته در شهرداری فسا از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

وی تأکید کرد: در صورت هرگونه مشکل  شهروندان می‌توانند با تلفن‌های  09171310302 ، 53331912 و 53334767 تماس بگیرند، بدون شک اطلاع‌رسانی این موارد به رفع سریع‌تر مشکلات احتمالی و آگاهی‌رسانی به عموم شهروندان کمک می‌کند.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...