رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا گفت: با هدف کمک به مناطق سیل زده کشورمان پویشی با عنوان 'بهار مهربانی' در کتابخانه های عمومی این شهرستان آغاز شد.

محمدحسین فیروزی، سه شنبه  اظهار داشت: در قالب این پویش فرهنگی، کتابخانه های عمومی شهرستان فسا با برپایی پایگاه، مبادرت به جمع آوری اقلام فرهنگی از جمله کتاب و اسباب بازی برای مناطق سیل زده کرده اند. 
وی بیان کرد: این اقدام، گامی برای تسلی دل غم دیدگان، کمک به کودکان آسیب دیده، کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پُر کردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در میان هیاهوی آوار برداری و امداد رسانی است.
او گفت: مردم نیک اندیش و فرهنگ دوست شهرستان فسا می توانند، کتاب، اسباب بازی، نوشت افزار و سایر هدایای فرهنگی خود را برای ارسال به مناطق سیل زده کشور به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان تحویل دهند.
شهرستان فسا در فاصله 130 کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
از روزهای پایانی سال 97 تا نیمه دوم فروردین 98 شماری از استان های کشورمان از جمله استان گلستان، لرستان و خوزستان و کرمانشاه با مشکل جاری شدن سیل مواجه شدند. سیل در استان های نام برده تاکنون خسارت های بسیاری به واحدهای مسکونی، بخش کشاورزی و زیر ساخت های این مناطق وارد کرده و موجب اسکان اضطراری شمار زیادی از هموطنانمان در چادرهای امدادی شده است. /ایرنا

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...