مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی در بازدید از شهرک صنعتی فسا گفت: توسعه کیفی و فعال سازی ظرفیت تولید واحد‌های موجود و نیز واحد‌های صنعتی در مرحله ساخت و ساز ز اولویت‌های مهم امسال این شرکت در شهرک صنعتی فسا است.
احد فتوحی از اجرای چند طرح عمرانی جدید برای تکمیل زیرساخت‌ها خبر داد و گفت: زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی فسا برای جذب سرمایه‌گذار فراهم است و در ۲۳ سال گذشته هزینه‌های زیادی برای تأمین زیرساخت‌ها در این شهرک صنعتی انجام‌شده است.
وی بیان کرد: با توجه به وجود این ظرفیت‌ها در شهرک صنعتی فسا برای جذب سرمایه‌گذار امیدواریم با اختصاص حداکثری مشوق‌ها، شهرک صنعتی فسا به شهرکی تقاضامحور در استان فارس تبدیل شود.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی با اشاره به اینکه تأمین آب مهم‌ترین مشکل در این شهرک صنعتی است، تصریح کرد: باید با تعامل با دستگاه‌های مربوط نسبت به رفع این مشکل اقدام کنیم و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهد داد .
وی، از آمادگی این شرکت برای حفر یک حلقه چاه آب جدید در این شهرک صنعتی خبرداد و گفت: درصورت صدور مجوز، حفرچاه آب جدید در دستور کار قراردارد.
فتوحی اظهار داشت: تاکنون در شهرک صنعتی فسا با بیش از ۱۰۰ هکتار مساحت ۲۳ قرارداد سرمایه گذاری با متقاضیان منعقد که از این تعداد ۱۴ واحد صنعتی و تولیدی با اشتغال ۲۹۵ نفر پروانه بهره برداری دریافت کرده اند.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...