برج 68 طبقه ترامپ در منهتن نیویورک. ترامپ در طبقه فوقانی این برج " پنت هاوس" مجلل خود را دارد که ارزش این پنت هاوس قصر گونه حدود 100 میلیون دلار برآورد شده است.

نمایی از داخل پنت هاوس ترامپ در برج ترامپ در خیابان پنجم منهتن

هواپیمای شخصی ترامپ . بویینگ 757 که ترامپ را به سراسر خانه های مجللش در ایالت های مختلف آمریکا می برد.

نمایی از داخل هواپیمای شخصی ترامپ

هلی کوپتر سیکورسکی اس 76 ترامپ . ترامپ سال گذشته بیش از 750 هزار دلار برای تجهیز و تزیین مجدد این هلی کوپتر هزینه کرده است.

ترامپ کلکسیونی از خودروهای لوکس و گران قیمت دارد. از جمله خودروهای او یک رولز رویز قدیمی، یک خودروی لامبورگینی برق آبی دیابلو مدل 1997 و یک مرسدس بنز مک لارن اس ال آر است

قصر هفت چشمه ترامپ در منطقه "بد فورد " در حومه نیویورک که 213 هکتار مساحت دارد. ترامپ داخل این زمین بزرگ یک قصر 39 هزار فوت مربعی دارد. ترامپ این زمین را در سال 1995 به قیمت 7.5 میلیون دلار خریده است اما ارزش کنونی این ملک دهها میلیون دلار برآورد می شود. او در اصل می خواست قصر هفت چشمه را تبدیل به یک زمین گلف بزرگ کند که به دلیل مخالفت های ساکنان منطقه با سرازیر شدن رواناب شیمیایی زمین به دریاچه نزدیک محل از این اقدام منصرف شده است

در سال 1985 ترامپ عمارت مارالاگو را در پالم بیچ ایالت فلوریدا به قیمت 10 میلیون دلار خریداری کرد. این عمارت بزرگ در زمینی به مساحت 17 هکتار قرار دارد. هم اینک عمارت مارالاگو تبدییل به کلوب شخصی ترامپ شده است.

 

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...