امروزشنبه  2 بهمن ماه با حضور مسولین و نماینده شهرستان فسا،مراسم کلنگ زنی و شروع بکار بازسازی و نوسازی مجموعه ماندگار ذوالقدر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش فسا ، دراین مراسم که در میدان ورزشی ذوالقدر برگزار گردید،مسلم امینی نژاد  معاون مدیر کل   و رییس آموزش و پرورش فسا با اشاره به قدمت مدرسه ذوالقدر ، تغییر کاربری مدرسه قدیمی ذوالقدر به موزه و بازسازی مجموعه ورزشی آن را تلاشی برای حفظ و نگهداری این مدرسه قدیمی و استفاده هم شهریان فسایی عنوان کرد. ایشان افزود: با پیگیری های انجام گرفته ، این مجموعه ورزشی با اعتبار بیش از یک ونیم میلیارد تومان باز سازی شده و دارای پیست و چمن استاندارد و سالن ورختکن و... خواهد شد.

محمد کماندار مشاور مدیر کل آموزش و پرورش فارس ضمن ابراز خرسندی از شروع بکار بازسازی این مجموعه، تلاش وهمت آموزش و پرورش فسا  را تحسین برانگیز دانسته وگفت: من بدون هیچ گونه تعصب با آمار و ارقام و گزارش عملکرد هایی که در استان و کشور وجود دارد می توانم اعلام کنم که آموزش و پرورش فسا در تمامی زمینه ها رشد چشمگیری داشته است و من به عنوان یک فسایی در استان بدان افتخار می کنم.

دکتر جمالی  نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، ورزش را مایه سلامتی روح وجسم جامعه دانسته و بازسازی مجموعه ماندگار ذوالقدر را توسط آموزش و پرورش فسا اقدامی در خور تحسین دانستند. نماینده مردم فسا ورزش را علاوه بر تاثیرات مطلوب برجسم وروح ، در جهان به عنوان یک صنعت برشمردند و افزودند : امروز ورزش علاوه بر کارکرد اصلی خود به عنوان یک صنعت ، حجم عظیمی از گردش مالی را درجهان به خود اختصاص داده است و فسا با استعداد های ورزشی  زیادی که در این زمینه دارد می تواند از این ظرفیت استفاده کند.

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...