سرو فسا:بیکاری از معضلات اصلی کشور من جمله شهرستان فسا می باشد.وتنها راه رفع این مشکل رونق تولید وکسب  کار می باشد.تولید نیز با سرمایه گذاری   و فروش محصولات شکل گرفته و قوام ودوام می یابد.

کارخانه های تولید محصولات لبنی پانل و مانی ماس در فسا، توانسته اند با استفاده از جدید ترین تکنیک های روز،ضمن ارائه محصولات با کیفیف و استاندارد،تعداد قابل توجهی از جوانان شهر را بکار گمارند.

کارخانه ارمغان با نام تجاری مانی ماس در سال 68 با مدیریت مهندس رهنما شروع بکار کرده و  به مرور با توسعه کمی وکیفی از کار آفرینان موفق محسوب می شود.

دراین کارخانه صدها نفر کارگر وکارمند در دو شیف کار یمشغول می باشند.

کارخانه صبح سپید فارس بانام تجاری پانل برگرفته شده از منطقه پانل فسا، با مدیریت آقای  عباس خشنود درسال 85 شروع بکارنمود و د رمدت کوتاهی توانست محصولات با کیفیتی را به مشتریان خود عرضه کند و به عنوان یک کار آفرین موفق  عمل کند.

این دوکارخانه علاوه بر ارائه کالای با کیفیت و کارآفرینی ، دارای برکات زیادی می باشند.

کمک به تیم های ورز شی، کمک به امور خیریه ومستمندان،تسهیل در فروش شیر برای دامداران شهرستان و...

ادامه وگسترش این دو تولید کننده ودیگر تولید کننده ها در شهرستان فسا، منوط به فروش کالاهای تولیدی می باشد.

هر شهروند فسایی که دغدغه ادامه کار کارخانه های محصولات لبنی و غیر لبنی  و اشتغال جوانان شهرستان  را دارد ، حداقل کاری که  می بایست انجام دهد، خرید محصولات تولیدی د رشهرستان فسا است.

اگر چه حق انتخاب  محصول با مشتری است اما با توجه به کیفیت خوب محصولات لبنی کارخانه های پانل ومانی ماس،شایسته است از محصولات تولیدی شهر خود استفاده کنیم.

 

 

نام شما:
پست الکترونیکی :
نظرات :
بیشتر...